BUTEM – Firmanızı eğitimden önce ziyaret ederek firma hakkında bilgi alır ve saha şartlarına göre ve sizin istekleriniz doğrultusunda size özel program oluşturur. Bu yaklaşım firmanızın üretim verimliliğini ve kalitenizi yükseltir. Alınan eğitiminde gerçekçi olarak faydasını arttırarak amacına ulaştırır. Eğitimlerin bitiminden 6 ay sonra saha ziyareti yapılarak, uygulamalarda verilen eğitimin işletmeye katkısı yerinde ölçülür.

Eğitimden sonraki süreçte başvuru kaynağı olması için konuyla ilgili eğitim notlarımız, kitap, CD flash bellek gibi eğitim materyalleri verilmektedir.

İnternet sitemizden online olarak kullanıcılar, güncel teknik bilgilere ve eğitim videolarına ulaşabileceklerdir. Firmamızın Facebook ve Twitter hesaplarından eğitimin değerlendirilmesi ve firmada karşılaşılan teknik sorunlar uzman ekiplerce cevaplanarak çözüme ulaşması amaçlanmaktadır.

Bursa Teknik Eğitim Merkezi’ nin diğer eğitim kuruluşlarına göre farkı ;

Öncelikle Bursa sanayisine daha yakın olarak sürekli ulaşılabilir bir konumda olmasıdır. Eğitim kadromuzun alanlarında uzman kişilerden seçilmiş ve deneyimli Meslek Odaları ile yapmış olduğumuz protokoller sonucunda Avrupa Birliği’ nin desteği ile yapılmış meslek odalarının son derece gelişmiş ve modern atölye ve eğitim salonlarını kullanabilmekteyiz.

 

Bir cevap yazın